Vynas ir kultūra – ekskursija ir degustacija

Vynas ir kultūra su Alessandro:

Dvi Marsalos brangenybės ir pasididžiavimai – Mozia sala su savo trijų tūkstantmečių paveldu bei vynas. Abu juos pažinsite šio turo metu. Anglų kalba šią ekskursiją veda vietinis gidas Alessandro. Alessandro kalba angliškai, yra iš Marsalos, mylį vyną ir savo miestą, tad domisi tiek Marsalos ir Sicilijos istorija, tiek vyno paslaptimis bei labai mėgsta apie tai pasakoti.

9.00-9.20 – susitinkame senojoje prieplaukoje į Mozia salą. (iš Trapanio – 20 min. automobiliu)

09.30 – 10.45 – plaukimas laivu aplink lagūną. Jo metu Alessandro jums papasakos Mozia istoriją ir lėtai plaukiant palei pakrantę galėsite pamatyti svarbiausias salos archeologines vietas bei jau trečią tukstantį metų skaičiuojantį finikiečių statytą povandeninį kelią.

11.00 – 12.30 – vyno degustacija nedidelėje šeimos vyninėje. Jos metu kartu su vienu iš vyndarių šeimos atstovu apžiūrėsite vyninę, įsikūrusią sename sicilietiškame dvare, susipažinsite su vyno keliu iš vynuogyno iki butelio. Pabaigoje – šios vyninės gaminamų ir traptautiniuose konkursuose pripažininimą pelniusių sicilietiškų vynų degustacija.

13.00 – grįžimas į Marsalą.

Turai paprastai vyksta anglų kalba, bet esant poreikiui ir susitarus iš anksto – galima ir lietuvių kalba.

Kviečiame prisijungti kiekvieną pirmadienį – šeštadienį. Grupės nuo 2 iki 10 žmonių.

Rezervacija ir išsamesnė informacija : atostogauksicilija@gmail.com arba telefonu +37065457907

  • Zaneta

    Sirdingai dekoju Algei uz nuosirdzius patarimus, rupesti ir pagalba, konsultuojant del isvykos i Sicilija. Visa informacija buvo naudinga ir pritaikyta keliones metu. Atskiras aciu Alesandro uz nuostabiai , informatyviai, draugiskai ir linksmai pravesta vynu degustacija vienoje is Marsalos vynu daryklu. Buvo labai jauku, silta ir miela, jautemes taip, tarsi sutike sena gera drauga. Sekmes Jums abiems. Saunuoliai. Zaneta ir dar 8 kartu buvusiu zmoniu kompanija.

  • Agnė Bujanauskaitė

    Niekap vis neparašydavau savo atsiliepimo apie šią ekskursiją. Spaudžiant šaltukui Lietuvoje, prisiminiau pernykųtę mūsų pavasario ekskursiją kartu su Alessandro. Labai, labai ačiū Algei už suorganizuotą ekskusiją ir Alessandro už puikiai praleistą laiką. Pats nuostabiausias gidas, pasakotojas ever. Ne vien tik labai daug sužinojome apie sicilietiškus vunus ir pačią Siciliją, bet puikiai pabendravome ir apie daug ką padiskutavome. Ačiū jums abiems! Būtinai jus rekomenduosime savo draugams, kurie vyks į Siciliją/