Kaitavimas Sicilijoje

kite.holliday2
kite-holliday1
kiteholliday3
Sicily kite

Kodėl kaituoti Sicilijoje?

– sezonas trunka bevek visus metus, geriausio vėjo metas nuo balandžio iki rugsėjo (vėjas terminis, iki 30 mazgų)

– sekli lagūna ypač patogi mokytis kaituoti ar tobulinant įgūdžius

– Patogus susisiekimas: tiesioginiai skrydžiai Kaunas – Trapanis su Ryanair. Kaitavimo spot’as įsikūręs vos už  5 km. nuo oro uosto. Tad nusileidę jau po valandos galėsite būti vandenyje :)

– puikus vietinis maistas!! Itališki ledai, pica, šviežia žuvis, jūros gėrybės – viskas po ranka. Juk žinome, kad  pasportavus oj kaip pakyla apetitas :)

Aprašymas
Apgyvendinimas
Kursai
Kita informacija

Apžvalga

Nuomonei apie spot’ą susidaryti pažiūrėkite šį video! Nufilmuotas 2012 m. Wainman komandos.

Nuo 70 EUR (savaitė)
Miestas: Marsala
2 - 4 žmonės
Nuo 385 eur savaitei EUR (savaitė)
Miestas: Marsala
2 - 6 žmonės
Nuo EUR (savaitė)
Miestas: Marsala
2 - 6 žmonės

Kaitavimo Kursai

Kursai, įrangos nuoma

Bendradarbiaujam su vietiniais instruktoriais, kurie yra puikus savo srities profesnionalai. Gyvena Marsaloje, tad treniruojasi ir kaituoja visus metus. Kursų kalba (anglų, esant poreikiui yra galimybė ir rusų kalba)

Bazinis kursas (5-6 valandos, privačiai su instruktoriumi) – 300 EU. Į kainą įeina irangos ir visko, ko jums prireiks mokantis nuoma.

Pamoka pažengusiems (technikos tobulinimas) – 80 EU (valanda)

Pamoka freestyle/ wave – 80 EU (valanda)

Irangos nuoma (gamintojas : BEST) : Pilnas paketas (kite, board) – 60 EU dienai

Kite – 40 EU dienai

Board – 15 EU dienai

Kita informacija

Ką veikti, kai nėra vėjo?

- Aplankykite artimiausius miestus:

Marsala – Sicilijos vyno sostinė, tik čia gaminamas stipriųjų vynų kategorijai kartu su Porto ir  Šeri priskiriamas Marsalos vynas; nedidelis, bet jaukus Marsalos senamiestis – ypač gyvas ir bruzdantis būna rytais, kai į pagrindinę miesto aikštę susitikti bei aptarti naujienų susirenka būrys pagyvenusių vyrų (vaizdas vertas foto kadro).

Trapani – regiono centras. Trapanio senamiestis lyg kokia sala iš abiejų pusių supamas jūros, taad malonu pasivaikščioti   palei jūros krantą pastatyta miesto siena. Senamiestyje rasite daug įvairių restoranėlių, barų, kavinaičių ir (svarbu merginom) – batų parduotuvių :)

Eričė – 750 m. virš jūros lygio įskūręs miestelis, į kurį galėsite pakilti funikulieriumi iš Trapanio. Giedromis dienomis nuo Eričės kalno galima pamatyti ir Afrikos krantus. Siauros ir akmenimis grįstos viduramžiškos Eričės gatvelės taip ir kviečia jomis paklaidžioti. Pasiklysti išties sunku, nes Eričė mažytė. Čia pagal istorinį vienuolių receptą gaminami ir garsūs visoje Sicilijoje “Genovese pyragaičiai”, kurių paragauti marsaliečiai ir Trapaniečiai  specialiai važiuoja į Eričę.

- Jei jums bent kiek patinka vynas – pasinaudokite proga, kad esate Marsaloje ir aplankykite vietinius Marsalos vyno gamintojus. Sužinosite kaip daromas Marsalos vynas ir galėsite degustuosite įvairias jo rūšis.

- Archeologijos ir istorijos mėgėjai – aplankykite už 50 km. Esančią 5 a. prieš mūsų erą pastatytą Segestos šventyklą ir amfiteatrą. Arba čia pat prie kaitavimo spot’o, Lo Stagonoe lagūnoje esančią 8 a. prieš mūsų erą įkurtą Mozijos salą, buvusią vienu svarbiausių finikiečių civilizacijos centrų Sicilijoje.

- Maistas, maistas, maistas!!! Vienas iš didžiausių šios salos (Sicilijos) privalumų. Pistacijų ledai, picos, skanumynai su rikota, kruasanai (it. cornetto), jūros gėrybės, žuvis ir vynas.

 Jei dar trūksta adrenalino -taip pat siūlome šias veiklas:

- Downhill bike – nuo Eričės kalno

- Wakeboarding.

Transportas

Visuomeninis transportas čia nežinomas dalykas, tad jei norite turėti judėjimo laisvę rekomenduojame išsinuomoti automobilį ar bent elektrinį dviratį.

Auto nuomos – nuomojantis iš vietinių auto nuomos įmonių nereikia kreditinės kortelės, nuomos kaina parai nuo 25 EU parai (pigiausias variantas – Fiat punto);

El. dviračio nuoma – 15 EU (parai), 6o EU (6 dienoms).