Jachta po Egadi salas, Lo Zingaro ir San Vito Lo Capo!

Žydroji viduržemo jūra, skrydis su vėju, nardymas ir žavios laukinukės Egadi salos.
Leiskis į šį jūrinį nuotykį

4 naktys (5 dienos) – nuo pirmadienio iki penktadienio, kiekvieną savaitę. Surink 5-8 asmenų kompaniją ir pirmyn.

KAINA – 350 EU asmeniui (5-6 kompanijoje)

325 EU asmeniui (7-8 kompanijoje)

Kainos galioja rugsėjo mėnesiui.


PROGRAMA:

17.30 nusileidžiate Sicilijoje, Trapanio oro uoste, kur ir pasitiksime jūsų komandą. Pervežimas į Marsalos uostą. Susipažinimas su jachta, įsikūrimas. Pasivaikščiojimas (galima trumpa ekskursiją) po Marsalą ir vakarienė. Nakvosite Marsalos uoste ir į jūrą išplauksite antradienio rytą. Antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis – trys dienos jūros, gražiausių peizažų, paplūdimių ir salų tyrinėjimas. Tikslią programą galėsite nusimatyti patys, pasikalbėję su kapitanu ir ji žinoma priklausys ir nuo vėjo ir oro situacijos.

Jachta į Marsalą sugrįš penktadienį apie pietūs. 15.00-16.00 – pervežimas į Trapanio oro uostą. 18.00 skrydis atgal į Kauną.


EGADI SALOS:

Egadi salyną sudaro trys salos: Levanzo, Favignana bei Marettimo. Visas jas jungia daungaus žydrumo pakrantės ir civilizacijos nedaug tepaliesta gamta. Šios salos savo skurdžia gamta ir dežutiniais, plokščių stogų nameliais dvelkia Afrika. Savo gamtos vaizdais ir žmogaus sukurtais pastatais jos tikrai neprilygsta žymiai Caprio salai ar Sicilijos šiaurėje esančioms Aeolie saloms, bet leidžia pasijusti lyg Robinzonui Kruzui , atrandant kažką naujo ir dar nepaliesto. Visose salose, gal tik išskyrus Favignana vargiai sutiksite automobilių. Pagrindinė susiekimo priemonė dviratis ar “motorino” (lt. motoroleris).

Labiausiai apgyvendinta ir turistų daugiausiai lankoma – Favignana. Dėl savo formos dar vadinama “Farfalla” (lt. drugeliu). Miestelio centras įsikūręs tarp dviejų drugelio sparnų. Favignana taip pat garsėja aplink salą gaudomais ir joje aprodrojamais tunais. Su neįprastais ir net ritualiniais jų gaudymo metodais ir tradicijomis galima susipažinti apsilankius saloje esančioje buvusioje Tonaroje (it. “Tonnara” – tunų apdorojimo, konservavimo vieta).

Arčiausiai Trapanio (apie 12 km.) įsikūrusi Levanzo sala. Daugiausiai lankoma dėl saloje esančios “Grotta Genovese” – olos, kurioje aptikti piešiniai priskiriami akmens amžiaus laikotarpiui. Kalvotoje Levanzo įsikūręs nykštukinis miestelis su viena gatve, viena parduotuve, vienu baru ir vienu viešbučiu :) Panaši situacija ir kitoje saloje – Marettimo.

Daugiausiai šarmo ir paslapties, italų nuomone, turi paskutinė iš šių salų – Marettimo. Salos pavadinimas sudarytas iš dviejų itališkų žodžių (mare – jūra) ir (thymo – rozmarinas). Taigi Marettimo – jūros ir rozmarinų sala. (Laukinių rozmarinų čia tikrai apstu). Labiausiai nutolusi nuo žemyno salelė puiki vieta žygiams ir nardymui. Saloje nuolat gyvena tik 300 gyventojų, o vasara jų pasidvigubina. Laukiniai ir civilizacijos nepaliesti paplūdimiai, grotos ir takeliai aplink salą. Marettimo pasijausite, kad esate atradėjas. Saloje vis dar ritmą diktuoja vietiniai, o ne turistai.

KAINA : 350 EU asmeniui (5-6 žmonių kompanijoje) arba 325 EU asmeniui (7-8 kompanijoje)

Kainos galioja rugsėjo mėnesiui.


Į KAINĄ ĮEINA:

  • pervežimas Trapanio oro uostas – Marsala uostas –Trapanio oro uostas
  • burinė jachta su kapitonu 5 dienom
  • patalynė ir rankšluosčiai (taip pat ir paplūdimio)

Į KAINĄ NEĮEINA:

  • maitinimas (maistas ir gėrimai)
  • išlaidos degalams (skiriasi priklausomai nuo pasirinkti maršruto, paprastai iki 100-120 EU (bendrai visai komandai) – šios išlaidas sumokamos kapitonui po kelionės
  • laivo prišvartavimas ir nakvynė uostuose (priklausomai nuo sezono nuo 80 iki 120 EU)(bendrai visai komandai) -šios išlaidas sumokamos kapitonui po kelionės

Visos mūsų siūlomos burinės jachtos naujos (daugiausiai 5 m. naudojimo) ir tvarkingos.

 

Dėl išsamesnės informacijos teirautis:
el.paštu : atostogauksicilija@gmail.com
telefonu: +393295755964