Vila Bianca

( Siracusa , Sirakūzai )
Apžvalga
Kainos
Užimtumas

Apžvalga

Vila Casa Bianca – erdvi vila jūros pakrantėje, Plemmirio rezervato teritorijoje, pietrytinėje Sicilijos dalyje.  10 km. nuo Sirakūzų, vieno gražiausių ir įdomiausių Sicilijos miestų. Privatus takelis veda iki jūros. Akmeninės platoformos leis svečiams degintis jūros pakrantėje. Ši vila taip pat turi išpuoselėtą sodą su vaizdu į akmenuotas kalvas kitoje vilos pusėje. Aplink vilą rasite daug jaukių kampelių, kur galėsite atsipūsti pavėsyje. Palmių medžiais ir kitais augalais apsuptos vilos terasos – puikiai tiks valgyti lauke.

Vilą Bianca sudaro 3 atskiri apartamentai, kuriuos galima taip pat išsinuomoti kartu. Pagrindinius apartamentus sudaro trys miegamieji, vonia su dušu, virtuvė bei erdvi svetainė su židiniu. Iš svetainės svečiai gali patekti į didžiulę terasą, iš kurios atsiveria plati pakrantės bei jūros panorama.

Antruosius apartamentus sudaro du miegamieji, virtuvė sujungta su svetaine bei vonia. Vienas miegamasis su dvigule lova, o kitas – su dviejomis atskiromis lovomis. Miegamajame su dvigule lova įrengtas oro kondicionierius, o kambarys su dviejomis atskiromis lovomis yra pakankamai gaivus, tad jame nėra kondicionieriaus.

Trečiuosius apartamentus sudaro vienas miegamasis su dvigule lova, nedidelė virtuvėlė bei vonios kambarys. Šiuose apartamentuose įrangtas vėjelis ant lubų.

Sirakūzai labiausiai žinomai dėl savo turtingo graikų civilizacijos klestėjimo laikų paveldo: amfiteatrų, asociacijų su Archimedu ir svarbaus politinio vaidmens bei įtakos Viduržemio jūros zonoje minėtais laikais. Sirakūzai – tai miestas su 2700 m. senumo istorija. Sirakūzai įsikūrę pietrytinėje Sicilijos dalyje, prie Sirakūzų įlankos bei Jonijos jūros. Miestą įkūrė senovės graikai – korintiečiais ir jis greitai tapo labai įtakingas miestas-valstybė. Sirakūzai buvo susivieniję su Spartos ir Korintos miestai valstybėmis ir tapo vienu galingiausių miestų didžiojoje Graikijoje (lot. MAGNA GRECIA). Miestą Ciceronas apibūdino kaip svarbiausią ir gražiasią graikų miestą. Vėliau Sirakūzai perėjo Romos imerijai, o po jos – Bizantijos imperijai. Sirakūzai taip pat yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo vietų sąrašą.

Kainos

- Užimta
Internetas: Taip
Apmokėjimas: Grynais
Stovėjimo aikštelė: Yra
Atvykimas: 15.00
Išvykimas: 10.00