Slėptuvė Ragusa Ibla

( Ragusa , Ragusa Ibla )
Apžvalga
Kainos
Užimtumas

Apžvalga

Nedidelis butas viename gražiausių Sicilijos miestelių – Ragusa Iblos senamiestyje. Šešioliktame amžiuje žemės drebėjimui visiškai sugriovus Ragusą, miestas buvo atsatytas tuo metu populiariu, puošniu barokiniu stiliumi: siauros gatvelės, gausiai ir įmantriai dekoruoti didikų namai ir bažnyčios. Smagu paklaidžioti Ragusa Ibla senamiesčiu ir atsivėsinimui prisėsti pagrindinėje miesto aikštėje suvalgyti porciją ypatingų ir tik čia gaminamų – vyno skonių ledų ar miško uogų skonio “granita” (šerbetas).

Kalvotose vietose esanti Ragusa leidžia gėrėtis iš senamiesčio atsiveriančiais įspūdingais panoraminiais vaizdais. Ragusa  taip pat yra puiki bazė apžiūrėti daugelį svarbių rytų Sicilijos vietų: puošnųjį Noto ir jo katedrą, šokolado sostinę – Modiką, Cassibile kanjoną, Sirakūzus. 20 min. (automobiliu) kelio iki paplūdimių.

Šį nedidelį butą dviems sudaro pirmame aukšte : virtuvė-valgomasis, vonia, antrame aukšte – miegamasis. Taip pat yra nedidelė terasa į gatvės pusę, kurioje išsinešus stalą galima pusryčiauti, pietauti ar vakarieniauti lauke.

Svetingi šeimininkai pasirūpina ir „pasisveikinimo paketu“ svečiams su kava, arbata bei sausainiais pusryčiams.

 

 

Kainos

- Užimta
Internetas: Taip
Apmokėjimas: Grynais
Stovėjimo aikštelė: Nėra, mokamas parkingas netoliese
Atvykimas: 13.00
Išvykimas: 10.00