Jūriniai namukai keturiems su terasa į jūrą

( Ragusa , Donnalucata )
Apžvalga
Kainos
Užimtumas

Apžvalga

Tobula vieta jūros mylėtojams ir tiems, kas kartais svajoja tik prabudus ryte išeiti į lauką ir jau būti prie jūros, o tik išsimaudžius, jau valgyti pietūs terasoje vėl matant ją – jūrą. Mėlyna jūrinė spalva persikėlė ir į namų vidų, kuriame viskas mėlynai –balta, o akį džiugina spalvotų plytelių koliažai.

Apartamentai (60 kv.m.)  namo antrame aukšte su terasa. Puikiai tiks šeimai su dviem vaikais ar kitokiai  keturių kompanijai. Apartamentus sudaro vienas miegamasis (dvigulė lova), antrasis miegamasis (dviaukštė lova ), svetainėje esanti sofa taip pat transformuojasi į dvigule lovą. Svečių naudojimui taip pat paruošta visais maisto gaminimui reikalingais įrankiais bei indais aprūpinta virtuvė.

Už poros žingsnių jūsų lauks jūra.  Šis vasaros namas – kotedžas įsikūręs mažame kaimelyje 2km. nuo Donnalucatos. Valanda kelio automobiliu nuo Comiso oro uosto (tiesioginiai skrydžiai Kaunas-Comiso su Ryanair ). Tai galėtų būti puiki bazė ne tik pasidžiaugti jūra ir ramybe, bet ir aplankyti Sicilijos baroko perlus –Ragusa, Modica, Notto.

Kainos

Sezonas Kaina savaitei
iki birželio 14 d. 400 eur
birželio 14 - 28 d. 550 eur
birželio 28 - liepos 12 d. 700 eur
Liepos 12 d. - rugpjūčio 30 d. 900 eur
rugpjūčio 30 - rugsėjo 27 d. 550 eur
rugsėjo 27 - spalio 30 d. 400 eur
- Užimta
Internetas: Ne
Apmokėjimas: Grynais
Stovėjimo aikštelė: Yra
Atvykimas: 12.00
Išvykimas: 10.00